Jeden z pierwszych cateringów dietetycznych w Bydgoszczy i okolicach. Na rynku od 2014 r.

Profesjonalny catering dietetyczny
.

Wybierasz tyle posiłków ile potrzebujesz
Oferujemy od 1 do 5 posiłków na dzień
Czym słodzimy
naturalny miód, daktyle, syrop klonowy, syrop z agawy, erytrytol, ksylitol
Przygotowywana żywność
pakowana jest w pojemniki, które zapewniają najwyższe standardy higieny oraz posiadają atesty bezpieczeństwa i jakości. Pojemniki nadają się do stosowania w mikrofali.
Dzięki przygotowaniu
posiłków bezpośrednio przed wywozem do klienta oraz profesjonalnemu systemowi pakowania, posiłki są zawsze świeże i estetyczne. Zachowują również swoje wartości odżywcze.
Dzięki codziennej
dostawie świeżych produktów zapewniamy najwyższą jakość swoich usług.
Zapewniamy codzienną
dostawę posiłków w umówione miejsce i określonym przedziale czasowym, w samochodach przystosowanych do przewozu żywności*.
*posiłki na weekend dostarczane są w piątki w godzinach popołudniowo-wieczornych.

Zamów pakiet powyżej 31 dni. Za pierwszym zamówieniem,
możesz otrzymać konsultację dietetyczną wraz z analizą składu ciała gratis*

* - Pierwsze zamówienie od 31 dni - wizyta gratis.
- Drugie zamówienie od 31 dni - wizyta 50% regularnej ceny w gabinecie dietetycznym. - Kolejne zamówienia w/g regularnej ceny w gabinecie dietetycznym.

zamów

Jak działamy?

Chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe? A może już kiedyś korzystałeś z diety pudełkowej i chcesz wypróbować catering dietetyczny z Laboratorium Kalorii? Z nami możesz stworzyć dietę, która w 100% wpasuje się w Twój dzień. Jeśli Twój grafik jest tak napięty, że czasem nawet zapominasz o tym, żeby zjeść, a co dopiero żeby to przygotować, to właśnie dla Ciebie jest opcja 5 posiłków dziennie. Jesteś osobą, która lubi spędzać czas w kuchni po pracy, gotując z rodziną, przyjaciółmi lub po prostu dla odprężenia, a gotowy posiłek przydałby Ci się tylko w czasie lunchu? Chętnie przygotujemy jedno danie na każdy dzień. A może Twoja druga połówka wyjechała na tydzień i nie chce Ci się robić jedzenia tylko dla siebie? Nie ma problemu. Zamów catering dietetyczny na dowolną liczbę dni. 5, 7, 13, 21 dni – jesteśmy elastyczni. Nie zmuszamy Cię do składania zamówienia na 10 dni lub na cały miesiąc, bo nie o to nam chodzi. Chcemy Ci ułatwić życie, a nie dodatkowo je komplikować nowymi zobowiązaniami. Krótko mówiąc: wybierz liczbę posiłków i dni, która Tobie odpowiada.

Następnie dopasuj rodzaj diety: standard, low IG, wegetariańska, wegańska, bezglutenowa, dla sportowców lub kulturystów. Możemy tak wymieniać jeszcze długo, a i tak na końcu dajemy Ci również opcję skomponowania diety indywidualnej, przygotowanej wcześniej przez dietetyka lub po prostu uwzględniającej Twoje szczególne potrzeby. To ważne, jeśli np. masz alergie pokarmowe lub chorujesz. Ostatnim krokiem jest wybór, jak długo chcesz z nami współpracować. Jeśli od razu zdecydujesz się na catering dietetyczny na cały miesiąc, zapłacisz mniej niż wykupując opcje tygodniowe. Dodatkowo przy pierwszym zamówieniu powyżej 31 dni dostaniesz od nas konsultację dietetyczną z analizą składu ciała gratis.

Naturalne i świeże produkty z dostawą pod same drzwi

Nasze produkty są naturalne i pochodzą głównie od lokalnych dostawców. Dzięki temu wiemy, co dla Was gotujemy. Nie używamy chemicznych ulepszaczy smaku, bo najlepiej smak podkręcają zioła i aromatyczne przyprawy. Naturalne i smaczne jedzenie jest dla nas priorytetem. W naszych szeregach pracuje świetna dietetyczka, Paulina Błaszkiewicz, która czuwa nad jadłospisem. Pilnuje, żeby wszystkie posiłki były odpowiednio zbilansowane, miały zachowane idealne proporcje składników odżywczych i żeby nic nie zaszkodziło Ci, jeśli np. masz alergie pokarmowe.

Żeby mieć gwarancję, że dostaniesz świeże jedzenie, mamy swoją flotę samochodów chłodni, które dowożą w odpowiednich warunkach jedzenie prosto pod Twoje drzwi. Dzięki temu potrawy zachowują wszystkie wartości odżywcze, a my nie musimy sztucznie przedłużać ich terminu ważności. Gwarantujemy – to nie są puste słowa. Wiesz, że codziennie na frazy catering dietetyczny lub katering dietetyczny Bydgoszcz jest ponad 1000 zapytań? Chcemy, żeby jak najwięcej z tych osób trafiło do nas, dlatego nie możemy sobie pozwolić na rzucanie słów na wiatr. Jak to mówią, jeden zadowolony klient przyprowadzi 5, a niezadowolony powie o tym 100 osobom. Jakość i profesjonalizm to cechy, z których nigdy nie zrezygnujemy.