Jeden z pierwszych cateringów dietetycznych w Bydgoszczy i okolicach. Na rynku od 2014 r.

Czy ktoś wzywał posiłki?

Już jadą! Nasza Flota

Catering dietetyczny w Bydgoszczy i w Toruniu - czy jest drogi?

Biorąc pod uwagę wszystkie zalety cateringu dietetycznego, jego cena w gruncie rzeczy nie jest wygórowana. Aby realnie to ocenić, musimy wziąć pod uwagę nie tylko cenę poszczególnych produktów, ale również inne wydatki. Jest to np. paliwo, które zużywamy jeżdżąc na zakupy (lub cena biletów komunikacji miejskiej, jeśli tak się poruszamy po mieście w poszukiwaniu żywności). Poza tym nie możemy zapomnieć o zużyciu wody do mycia warzyw i owoców, gotowania posiłków, a następnie mycia naczyń (np. w zmywarce). Do tego dochodzi koszt energii elektrycznej lub gazu w zależności, jakiej kuchenki używamy do gotowania potraw. Bardzo często sam rachunek ze sklepu za świeże produkty to nawet nie połowa faktycznego wydatku na jedzenie w skali miesiąca.

Co poza pieniędzmi ma dziś dla nas największą wartość? Oczywiście czas. Zakupy, gotowanie, sprzątanie, a także wymyślanie kolejnych obiadów, śniadań czy kolacji jest naprawdę czasochłonny. Czasem nie zdajemy sobie z tego kompletnie sprawy, a mówimy o kilkunastu godzinach tygodniowo! Cena za catering dietetyczny obejmuje również oszczędność czasu, z którym możemy zrobić, co tylko nam się podoba. Wolisz poświęcić się rodzinie? Pracy? A może hobby? Oddaj gotowanie i komponowanie diety - dosłownie! - w ręce profesjonalistów.

Catering Bydgoszcz i Toruń - cennik i menu cateringu dietetycznego 

W przypadku cateringu w Bydgoszczy i Toruniu zamówionego w naszym Laboratorium Kalorii, cena zależy nie tylko od kaloryczności i liczby posiłków, ale również od długości Twojego zamówienia. Im na dłużej zdecydujesz się przejść na wyjątkowo wygodny catering dietetyczny w Toruniu lub w Bydgoszczy z Laboratorium Kalorii, tym cena pojedynczego dnia będzie nieco niższa. To się naprawdę opłaca! Nie tylko gwarantujesz sobie przepyszne posiłki z dostawą pod wskazany adres, ale i niższą cenę.

W Laboratorium Kalorii jednocześnie wiesz, za co płacisz. Przede wszystkim gotujemy tylko ze świeżych, lekkostrawnych produktów. Posiłki pakujemy w hermetycznych pojemnikach, które można podgrzewać w mikrofalówce, a sam ich dowóz jest zawsze na czas w umówionym miejscu. Każde danie jest dopasowane do Twoich oczekiwań, potrzeb i warunków fizycznych - wieku, wagi, wzrostu czy poziomu aktywności fizycznej. Wszystkie dania są dokładnie odmierzane, stąd nie ma mowy, aby porcje były zbyt duże. Jednocześnie wszystkie diety są komponowane przez dietetyka - Paulinę Błaszkiewicz, która ma kilkunastoletnie doświadczenie w zawodzie i wie, jak poprawnie stworzyć jadłospis dla Ciebie.

Czy warto zainwestować w catering dietetyczny w Toruniu, Bydgoszczy i innych ościennych miastach?

Cena za catering dietetyczny w Toruniu, Bydgoszczy i innych miastach ościennych w Laboratorium Kalorii kształtuje się od 25 do 66 zł dziennie w zależności od liczby posiłków i ich kaloryczności. Dzięki temu każdy może dobrać dietę pudełkową wedle swoich wymagań i wypróbować tańszy pakiet, aby sukcesywnie go zwiększać i poprawiać swoje odżywianie z Laboratorium Kalorii. Nie zwlekaj - dobierz swój plan żywieniowy, określ kaloryczność, najważniejsze składniki, adres dostawy i… gotowe! Za dwa dni robocze jesteśmy u Ciebie z hermetycznie zamkniętymi, przepysznymi posiłkami w doskonałej cenie! Smacznego!

Sprawdź, gdzie dowozimy

Bydgoszcz
Toruń
Bożenkowo (dopłata (do adresu) za dowóz 5 zł/dzień)
Dąbrowa Chełmińska (dopłata (do adresu) za dowóz 7 zł/dzień)
Dobrcz (dopłata (do adresu) za dowóz 15 zł/dzień)
Gzin (dopłata (do adresu) za dowóz 7 zł/dzień)
Kobylarnia (dopłata (do adresu) za dowóz 8 zł/dzień)
Koronowo (dopłata (do adresu) za dowóz 10 zł/dzień)
Nakło (dopłata (do adresu) za dowóz 10 zł/dzień)
Mochle (dopłata (do adresu) za dowóz 7 zł/dzień)
Nekla (dopłata (do adresu) za dowóz 10 zł/dzień)
Nowe Dąbie (dopłata (do adresu) za dowóz 10 zł/dzień)
Nowy Dwór (dopłata (do adresu) za dowóz 7 zł/dzień)
Prądocin (dopłata (do adresu) za dowóz 10 zł/dzień)
Rynarzewo (dopłata (do adresu) za dowóz 10 zł/dzień)
Skłudzewo (dopłata (do adresu) za dowóz 15 zł/dzień)
Solec Kujawski (dopłata (do adresu) za dowóz 10 zł/dzień)
Tryszczyn (dopłata (do adresu) za dowóz 10 zł/dzień)
Szubin (dopłata (do adresu) za dowóz 10 zł/dzień)
Zamość (dopłata (do adresu) za dowóz 8 zł/dzień)
i okolice

Tutaj szybko i sprawnie sprawdzisz, czy nasza dieta pudełkowa może dojechać również do Ciebie. Wpisz miejscowość:

Zamów pakiet powyżej 31 dni. Za pierwszym zamówieniem,
możesz otrzymać konsultację dietetyczną wraz z analizą składu ciała gratis*

* - Pierwsze zamówienie od 31 dni - wizyta gratis.
- Drugie zamówienie od 31 dni - wizyta 50% regularnej ceny w gabinecie dietetycznym. - Kolejne zamówienia w/g regularnej ceny w gabinecie dietetycznym.