Jeden z pierwszych cateringów dietetycznych w Bydgoszczy i okolicach. Na rynku od 2014 r.

Powrót
Poznaj dietę

Standard

dieta 1200 kcal, dieta 1500 kcal, dieta 1800 kcal, dieta 2000 kcal, dieta 2300 kcal, dieta 2500 kcal
Opis diety standardowej

Dieta standardowa jest dietą odpowiednio zbilansowaną opartą o zasady zdrowego odżywiania.

Dostarcza wszystkie niezbędne składniki odżywcze, witaminy i mikroelementy. Przeznaczona jest dla osób dbających o swoje zdrowie oraz chcących zmienić nawyki żywieniowe na lepsze. Przy uwzględnieniu odpowiedniej wartości energetycznej pozwoli zarówno na utrzymanie aktualnej masy ciała, a także na jej redukcję oraz spełni wymagania osób o zwiększonej aktywności fizycznej. Dieta standardowa składa się ze wszystkich produktów uwzględnionych w Piramidzie Żywieniowej opracowanej w Instytucie Żywności i Żywienia, czyli produktów takich jak różnorodne warzywa i owoce, produkty zbożowe, nabiał, mięso, ryby, nasiona roślin strączkowych oraz zdrowe oleje roślinne, orzechy i nasiona.

Występuje w kalorycznościach: 1200, 1500, 1800, 2000, 2300, 2500.

Rozkład makroskładników - Białko: 20%. Tłuszcze: 25%. Węglowodany: 55%.

 

Cena za dzień od:

Przykładowy jadłospis dla diety standardowej

Śniadanie

Jogurt z musem wiśniowym i granolą

II Śniadanie

Pasta twarogowo-łososiowa z koperkiem

Obiad

Eskalopki z indyka w sosie brokułowo-serowym z surówką

Podwieczorek

Chlebek bananowy z orzechami

Kolacja

Kubańska zupa z czarnej fasoli i quinoa

Dieta standard

Chciałbyś w końcu zmienić swoje nawyki żywieniowe i zadbać o to, co jesz? A może już dawno starannie komponujesz swoje posiłki, ale po prostu nie masz na to czasu i rozglądasz się za dietą pudełkową? Jeśli szukasz odpowiednio zbilansowanej diety, a przy tym nie masz żadnych ograniczeń co do spożywanych pokarmów, wybierz z naszej oferty dietę standard. Zapomnij o ciężkich porankach, ciągłym znużeniu czy podjadaniu niezdrowych przekąsek w ciągu dnia. Twój organizm odwdzięczy Ci się witalnością i zdrowym wyglądem. Lśniące i mocne włosy, promienna cera to miłe skutki uboczne właściwej diety.

Dieta standard przeznaczona jest dla osób, które jedzą zarówno mięso, jak i nabiał oraz ryby i nie mają żadnych alergii pokarmowych. Dieta standardowa składa się ze wszystkich produktów, które zostały uwzględnione w Piramidzie Żywieniowej, opracowanej przez Instytut Żywności i Żywienia. W codziennych posiłkach znajdziesz pyszne ryby, zdrowe mięso, porcję świeżych warzyw i owoców, produkty zbożowe i nabiał. Nie zabraknie również nasion roślin strączkowych oraz zdrowych olejów roślinnych, orzechów i nasion. Odpowiednie proporcje wszystkich składników dostarczą Twojemu organizmowi potrzebnych makro- i mikroelementów. Szeroki wybór artykułów spożywczych pozwala naszym kucharzom stworzyć pyszne i zdrowe dania, które będą Ci smakować, dodadzą Ci energii i przede wszystkim nie znudzą Ci się.

Wybierz kaloryczność diety standard

Wpływ na wybór kaloryczności diety ma Twój tryb życia, Twoja masa ciała, a nawet wiek i wzrost. Istotne jest również to, jaki efekt chcesz osiągnąć. Marzysz o utracie wagi? Chcesz utrzymać masę na obecnym poziomie? A może chcesz przybrać na wadze? Zachęcamy do skorzystania z naszego kalkulatora kalorii, który na podstawie podanych danych wyliczy, jaką kaloryczność diety powinieneś wybrać. W naszej ofercie dostępnych jest kilka opcji: dieta 1200 kcal, dieta 1500 kcal, 1800 kcal, 2000 kcal, 2300 kcal lub 2500 kcal.

Odpowiednia dawka kalorii dostarczana w posiłkach sprawi, że będziesz pełen energii i wigoru. Wpływ na to ma również doskonale zbilansowana dieta, która zapewni Ci odpowiednią porcję składników odżywczych. Dieta standard zapewni Ci 20% białka, 25 % tłuszczy i 55% węglowodanów. Dieta 1200 kcal i dieta 1500 kcal są raczej dla osób, które chcą zredukować masę ciała lub mają niskie zużycie energii w ciągu dnia. Dlatego dostarczenie takiej liczby kalorii pozwoli im zdrowo funkcjonować. Dieta 1800 kcl i dieta 2000 kcal zazwyczaj zalecana jest przy średniej aktywności fizycznej, gdy chcemy utrzymać masę ciała lub ją nieco zredukować. Diety 2300 kcal i 2500 kcal są wybierane przez osoby, które prowadzą aktywny tryb życia, a ich organizm spala dużo kalorii w ciągu dnia. Częściej decydują się na nie mężczyźni niż kobiety, chociażby ze względu na to, że mają większe zapotrzebowanie energetyczne, aby utrzymać podstawowe czynności życiowe.

Wybieraj, zmieniaj
i jedz jak lubisz!

Dostosowujemy się do Twojego stylu życia. U nas wybierasz, przekładasz i zmieniasz do woli. Możesz korzystać z diety i żyć po swojemu!

Zamów pakiet powyżej 31 dni. Za pierwszym zamówieniem,
możesz otrzymać konsultację dietetyczną wraz z analizą składu ciała gratis*

* - Pierwsze zamówienie od 31 dni - wizyta gratis.
- Drugie zamówienie od 31 dni - wizyta 50% regularnej ceny w gabinecie dietetycznym. - Kolejne zamówienia w/g regularnej ceny w gabinecie dietetycznym.

zamów