Jeden z pierwszych cateringów dietetycznych w Bydgoszczy i okolicach. Na rynku od 2014 r.

Powrót
Poznaj dietę

Indywidualną

Opis diety indywidualnej

Dieta indywidualna jest przeznaczona dla osób o szczególnych potrzebach żywieniowych, wymagających dostosowania menu do własnych preferencji, występujących jednostek chorobowych, nietolerancji, czy alergii. Przygotowujemy również diety opracowane wcześniej przez dietetyka.

W sprawie diety indywidualnej prosimy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta, tel: 510 261 555. W godzinach 10-18. Jeśli posiadają już Państwo gotową, ułożoną dietę indywidualną to prosimy o przesłanie na email w celu wyceny na email: biuro@laboratoriumkalorii.pl

 

Cena za dzień od:

Przykładowy jadłospis diety indywidualnej

Śniadanie

Wiejski omlet z boczkiem, wędzonym serem i warzywami

II Śniadanie

Indyk zapiekany z chorizo i mozzarellą

Obiad

Gołąbki bez zawijania w sosie pieczarkowym

Podwieczorek

Zupa dyniowa z mleczkiem kokosowym

Kolacja

Bułgarskie kebabcze z wołowiny z sosem tzatziki

Dieta indywidualna - Laboratorium Kalorii

Odsetek osób zmagających się z chorobami dietozależnymi oraz nietolerancjami pokarmowymi cały czas rośnie. I chociaż coraz więcej mówi się na temat leczenia tych schorzeń, to wciąż jedynym skutecznym sposobem walki z nimi jest odpowiednia dieta. Dbając o prawidłowy jadłospis, jesteśmy w stanie nie tylko złagodzić objawy choroby lub nietolerancji pokarmowej, ale także korzystnie wpłynąć na nasze samopoczucie i stan zdrowia. Z uwagi na fakt, że istnieje wiele dolegliwości mających swoje podłoże w spożywanym przez nas pokarmie, to wybór jednej, konkretnej diety często staje się niemożliwy. Z pomocą przychodzi wówczas dieta indywidualna, która obejmuje spersonalizowany program opieki żywieniowej, w pełni dostosowany do preferencji i potrzeb danej osoby.

W diecie indywidualnej musimy uwzględnić wszystkie wytyczne, które przekazane są przez dietetyka lub lekarza, jak również wziąć pod uwagę wyniki badań krwi. Warto również podkreślić, że dieta indywidualna skierowana jest nie tylko do osób, które mają problemy zdrowotne, ale także do sportowców, którzy przygotowują się do udziału w zawodach i na pewien czas otrzymują specjalne zalecenia żywieniowe. Dla przykładu, maratończycy, którzy planują wziąć udział w biegu, powinni zwrócić uwagę na ilość węglowodanów w diecie. Celem innych sportowców będzie natomiast ograniczenie ilości węglowodanów i czasowe wdrożenie diety niskosodowej. W każdym z tych przypadków konieczne jest przygotowanie diety indywidualnej, która zapewni prawidłową podaż wszystkich niezbędnych składników odżywczych.

Jedz ze smakiem – Twoja dieta indywidualna w Laboratorium Kalorii!

Wiesz, co możesz jeść, jednak masz problem ze skomponowaniem dla siebie odpowiedniej diety? Zalecenia od dietetyka lub lekarza czekają, aż zaczniesz wprowadzać je do swojego jadłospisu, ale wciąż nie wiesz, od czego zacząć? Dieta indywidualna to rozwiązanie skierowane właśnie do Ciebie! Specjalnie dla Ciebie przygotujemy taki plan żywieniowy, który uwzględni nie tylko wytyczne lekarskie, ale także Twoje osobiste preferencje smakowe. Twoje zadowolenie i przyjemność to dla nas podstawa sukcesu, dlatego też dołożymy wszelkich starań, by dieta indywidualna skomponowana przez nas była smaczna, zdrowa i pożywna!

W jaki sposób przygotowujemy diety indywidualne w Laboratorium Kalorii? Na początek musisz sprawdzić, jaka kaloryczność jest dla Ciebie najlepsza – u nas możesz wybrać dietę indywidualną w przedziale od 1000 kcal nawet do 4000 kcal. Następny krok to ustalenie preferowanego rozkładu procentowego na makroskładniki, który otrzymujesz w zaleceniach od dietetyka lub lekarza. Plan ten możesz przesłać do nas na adres mailowy: biuro@laboratoriumkalorii.pl. Jeśli natomiast nie wiesz, w jaki sposób powinna być skomponowana Twoja dieta indywidualna, to koniecznie skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu: 510 261 555. Pamiętaj – zdrowa dieta musi być przede wszystkim smaczna i naturalna. Dokładnie taką przygotujemy specjalnie dla Ciebie!

Wybieraj, zmieniaj
i jedz jak lubisz!

Dostosowujemy się do Twojego stylu życia. U nas wybierasz, przekładasz i zmieniasz do woli. Możesz korzystać z diety i żyć po swojemu!

Zamów pakiet powyżej 31 dni. Za pierwszym zamówieniem,
możesz otrzymać konsultację dietetyczną wraz z analizą składu ciała gratis*

* - Pierwsze zamówienie od 31 dni - wizyta gratis.
- Drugie zamówienie od 31 dni - wizyta 50% regularnej ceny w gabinecie dietetycznym. - Kolejne zamówienia w/g regularnej ceny w gabinecie dietetycznym.

zamów