Jeden z pierwszych cateringów dietetycznych w Bydgoszczy i okolicach. Na rynku od 2014 r.

Jedzenie na dowóz w Bydgoszczy - nasza oferta dla osób szukających diety pudełkowej w Bydgoszczy i Toruniu

Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby, dlatego nasze pakiety są tak różnorodne. Możesz wybrać dietę na cały dzień lub np. tylko dwa posiłki, a do tego dostosujesz menu do swoich indywidualnych wymagań. Jeden czy dwa posiłki na dzień z dostawą do np. biura to świetne rozwiązanie na tę część dnia, kiedy nie mamy czasu specjalnie przygotowywać dań na ranek czy południe. Dieta pudełkowa w Toruniu i w Bydgoszczy, w tej sytuacji sprawdzi się doskonale, podobnie jak np. w ramach przygotowań przed treningiem i posiłku po jego zakończeniu.

Jedzenie na dowóz w Bydgoszczy i w Toruniu pomoże Ci osiągnąć Twój cel, jakikolwiek by on nie był. Chcesz wprowadzić w swojej diecie więcej wartościowych składników? Skończyć z podjadaniem między posiłkami? Męczy Cię już ciągłe jedzenie na mieście i związane z tym koszta? A może nie lubisz gotować i marnować czas na robienie zakupów spożywczych? Bez względu na to, czego tak naprawdę pragniesz, jedzenie na dowóz z pewnością Ci to ułatwi. Zyskasz nie tylko czas, ale i bardzo smaczne, pełnowartościowe posiłki, które wesprą Cię w budowaniu formy, lepszej sylwetki, utrzymaniu wagi na satysfakcjonującym poziomie. Jedzenie z dowozem pozwoli Ci również zadbać o swoich pracowników - sprawdź nasze pakiety dla firm.

Jak dobrać dietę pudełkową mieszkając w Toruniu lub w Bydgoszczy?

W zamówieniu koniecznie zaznać, których pokarmów nie tolerujesz lub po prostu nie lubisz. Ważny jest również typ diety, szczególnie gdy mówimy np. o diecie wegańskiej, bezbiałkowej czy dla sportowców. Pozwoli nam to szybciej dobrać produkty i wielkość porcji do Twoich wymagań. Następnie określ swoje wymagania co do kaloryczności w ciągu dnia - nasze pakiety są dostosowane właśnie do dziennego zapotrzebowania.

Jak ocenić średnie dzienne zapotrzebowanie kaloryczne? Aby to wiedzieć, potrzebujesz realnie określić swój poziom aktywności fizycznej. Istotna jest także Twoja waga, wzrost, wiek i płeć. Jednocześnie pamiętaj, że aby efektywnie chudnąć, kaloryczność Twoich posiłków w ciągu dnia nie powinna przekraczać Twojego zapotrzebowania. Nieco inaczej jest w przypadku diet stworzonych z myślą o kulturystach i osób wyczynowo uprawiających sport. Jeśli chcesz precyzyjnie dowiedzieć się, ile faktycznie potrzebujesz, skorzystaj z dostępnych w internecie kalkulatorów. W ostateczności możesz udać się do dietetyka, który poda Ci taką informację.

Jedzenie z dowozem w Bydgoszczy i w Toruniu - gwarancja jakości naszej diety pudełkowej na dowóz

Nasze posiłki są komponowane na podstawie najnowszej wiedzy z zakresu dietetyki. Dlatego nie brakuje w nim tak ważnych warzyw, owoców, produktów pełnoziarnistych, chudego mięsa, ryb, kasz czy orzechów. Ponadto do gotowania używamy olejów roślinnych i naturalnych przypraw, dzięki temu masz pewność, że nie polepszamy smaku chemikaliami, ani nie przedłużamy sztucznie daty przydatności do spożycia. W naszej diecie pudełkowej na terenie Bydgoszczy znajdziesz tylko świeże produkty, które pozyskujemy od lokalnych producentów. Przekonaj się, jak jedzenie na dowóz odmieni Twoją codzienną dietę bez względu na to, co chcesz zrobić ze swoją sylwetką!

Znajdź dietę

Dopasowaną do Twoich potrzeb i wybieraj tyle posiłków ile potrzebujesz na dzień.

Zapotrzebowanie energetyczne i wartości mikroskładników wyliczane są na bazie norm Instytutu Żywności i Żywienia

Zamów pakiet powyżej 31 dni. Za pierwszym zamówieniem,
możesz otrzymać konsultację dietetyczną wraz z analizą składu ciała gratis*

* - Pierwsze zamówienie od 31 dni - wizyta gratis.
- Drugie zamówienie od 31 dni - wizyta 50% regularnej ceny w gabinecie dietetycznym. - Kolejne zamówienia w/g regularnej ceny w gabinecie dietetycznym.